הירשם או התחבר

תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר BEBEST אתר המוביל למוצרי תינוקות וילדים.

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות חברת "Bebest" (להלן: "החברה") ומשמש כאתר תדמית של החברה וכן כאתר סחר אלקטרוני.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המוצרים הרחב הקיים באתר זה, ולבצע הזמנה בחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת.

אז מה תמצאו אצלנו אתר?

באתר שלנו תוכלו למצוא את כל המוצרים הנדרשים לתינוקות וילדים ואף לנשים בהריון החל מעגלות וטיולונים, כסאות בטיחות לרכב, חדרי תינוקות וילדים ועד לצעצועי התפתחות, משטחי פעילות ועוד מגוון מוצרים רחב.

תוכלו למצוא באתר מגוון מוצרים מהחברות המובילות ביותר היום בשוק מוצרי התינוקות והילדים במחירים שווים לכל כיס.

לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם מאתר Bebest.

1.    כללי

1.1.   על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי קראת את הוראות תקנון זה וכי הנך מסכים להם ומתחייב למלא אחר האמור בו.

1.2.   אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת הנוגעת לעניין זה המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

1.3.   מובהר כי תנאי השימוש חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין באמצעות כל מכשיר תקשורת אחר כגון טלפונים סלולריים, טאבלטים וכיו"ב.

1.4.   הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את הוראות תקנון זה ו/או כל הוראה בעניין שימוש באתר זה והמופיעה באתר.

1.5.   האמור בתקנון זה כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

1.6.   כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

 

2.    רכישה באתר

אתר Bebest מאפשר רכישה נוחה וקלה של מוצרי תינוקות וילדים, ואספקתם עד לבית הלקוח!

3.      ביצוע הזמנות – ניתן לבצע הזמנות באתר זה בהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום בעולם.

3.1.   לצורך ביצוע הזמנות באתר זה יש לבצע הרשמה באופן חד פעמי לאתר. בעת ההרשמה על המשתמש להזין פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת דואר, כתובת אימייל וכו' וכן לבחור שם משתמש וסיסמא אשר ישמשו לצורך ביצוע הזמנות באתר זה וכן לצורך מעקב אחר הזמנות שבוצעו על ידי המשתמש. יש להקפיד למלא את הפרטים הנדרשים בעת ההרשמה במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.

3.2.   משתמש הנרשם לאתר זה מסכים לקבלת דיוור ו/או חומר שיווק ופרסום מהחברה ו/או מבעלי האתר ו/או מי מטעמם.  

3.3.   לצורך ביצוע הזמנה על המשתמש להזין את שם המשתמש והסיסמא אשר נבחרו על ידו בעת ההרשמה, ולאחר מכן המשתמש חופשי לבחור את המוצרים שברצונו לרכוש מאתר זה מעת לעת.

3.4.   לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה יחד עם אישור ההזמנה ופירוט מלא של ההזמנה אשר בוצעה על ידי המשתמש, וכן תישלח חשבונית מס בהתאם לפרטים שהוזנו בעת ביצוע ההזמנה לאחר קבלת אישור לעיסקה על ידי חברת האשראי.

3.5.   כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים שהוזנו על ידך באתר בעת ההרשמה לאתר וכן בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, והנך מסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההרשמה לאתר ו/או במהלך ביצוע הזמנה באתר נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.

3.6.   ככל והפרטים שימסרו במהלך ההרשמה ו/או ההזמנה יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. כמו כן, ובהתאם לחוק, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית ובמקרה כזה יכול וינקטו כנגד זה המגיש פרטים כוזבים הליכים משפטיים אזרחיים ו/או פליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו למחזיקי אתר זה בשל כך.

3.7.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגעת למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל Bebestn1@gmail.com בכל עת, ו/או בטלפון 052-6930500 בימים א'-ה' ובין השעות 09:00-18:00

 

4.      אמצעי תשלום

4.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – באתר Bebest פועלת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי והחיוב מבוצע בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

4.2.   בעת שימוש באתר וביצוע רכישה באמצעות כרטיס אשראי המזמין מצהיר בזאת כי הוא נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הינו מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הוא רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

4.3.   פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם באופן חד פעמי. פרטים אלה אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

4.4.  יכול ואפשרויות התשלום באתר ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו מעת לעת.

 

5.      מחירים באתר – המחירים באתר זה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ ו/או כל מס אחר כחוק אך אינם כוללים עלויות משלוח ו/או הובלה ו/או הרכבה.

5.1.   ט.ל.ח - אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים והמחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר והמזמין יעודכן ככל ויתרחש מקרה מסוג זה.  

5.2.   במידה ויהיה קיים שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין מחיר המוצר בעת ההזמנה, והמוצר שהוזמן טרם נשלח, הלקוח יעודכן בדבר השינוי ויהיה רשאי לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה לנוכח השינוי או בביטול ההזמנה, ללא דמי ביטול.

5.3.   במידה וההזמנה נשלחה בהתאם לתנאי המשלוח הקבועים בתקנון זה, המזמין מסכים, בהתאם לתנאי השימוש באתר זה, כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר.

5.4.   כמו כן, במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב של המזמין בהפרש המחיר. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב, למזמין ישמר זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.

 

6.      מבצעים והטבות - Bebest עושה כל שביכולתה לספק למשתמשי האתר מחירים אטרקטיביים ביחס למחירים הקיימים בשוק. יחד עם זאת, קיימים מוצרים מסוימים אשר מחירם נקבע מראש על ידי היצרן ולא ניתן לקבוע מחיר אחר בגינם, במקרים אלו, אנו רשאים להציע למשתמשי האתר שוברי קניה ו/או מוצרים במתנה בגין רכישת מוצרים כגון אלו.

7.      לא יהיה ניתן להשתמש באתר בכפל מבצעים, על המשתמש לבחור מבצע אחד ממגוון המבצעים אשר יעמדו לזכותו בעת ביצוע ההזמנה.  

8.      משתמשי אתר bebest יוכלו, מעת לעת ובעבור מוצרים אשר יוגדרו מראש על ידי החברה, ובמועד קבוע מראש, לעדכן את שירות הלקוחות של החברה כי מצאו את אותו המוצר המחיר זול יותר ולקבל את המוצר באותו המחיר ו/או במחיר זול יותר ו/או שיוצע למשתמש מתנה לבחירה. יובהר כי אפשרות זו פתוחה רק למשתמשים הרשומים באתר החברה בעת מציאת המחיר המתחרה הזול ובעת פניה לחברה בעניין זה ובהתאם למועד אשר נקבע על ידי החברה לעניין זה.

 

9.      אמצעי תשלום

9.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – באתר Bebest פועלת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי והחיוב מבוצע בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

9.2.   בעת שימוש באתר וביצוע רכישה באמצעות כרטיס אשראי המזמין מצהיר בזאת כי הוא נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הינו מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הוא רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

9.3.   פרטי כרטיס האשראי המוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה מועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם באופן חד פעמי. פרטים אלה אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

9.4.  יכול ואפשרויות התשלום באתר ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו מעת לעת.

 

10.           משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

אנו באתר Bebest עושים כל מאמץ לספק לכם את המוצר המוזמן במועד לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

11.  משלוח

11.1.   המשלוחים באתר זה יבוצעו על ידי חברת השילוח "צ'יטה" ובהתאם לאזורים בהם חברת שילוח זו מספקת שירות בלבד ובהתאם למחיר המשלוח אשר יקבע בעת הזמנת המוצר בהתאם למוצר ובהתאם ליעד, ככל ויקבע.

11.2.   למוצרים מסוימים באתר זה, כגון ריהוט לחדרי תינוקות, יתבצע משלוח על ידי החברה המייצרת ו/או המשווקת, כפי שיצוין בעת הזמנת המוצר ועל כן עלות המשלוח היא בהתאם לקבוע על ידי חברות אלה שתשולם ישירות לחברה המספקת את המוצר. 

11.3.   הזמנה תועבר למשלוח לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על חיוב העסקה, וזאת עד 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור התשלום.

11.4.   ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' – ה' בין השעות 09:00-18:00.

למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.

11.5.   זמן אספקה למוצר לאחר שיצא למשלוח הינו בין 2-4 ימי עסקים, תלוי במקום המיועד למשלוח ועל פי מדיניות חברת השליחויות, ובכפוף לאמור בתקנון זה.

11.6.   כאמור לעיל, המשלוח מבוצע באמצעות חברת שליחויות חיצונית ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת השליחויות ו/או לחברת הריהוט.

11.7.   ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.

11.8.   דמי המשלוח הקבועים באתר זה אינם כוללים הובלה חריגות כגון אספקה לקומות גבוהות ללא מעלית ו/או גישה, אספקה הדורשת כח אדם נוסף על המוביל ו/או אמצעים מיוחדים. במקרים כגון אלו על המשתמש לעדכן את החברה מראש ויגבה תשלום נוסף בגין כך. ככל והמשתמש לא יעדכן את החברה בגין כך לא יוכל לטעון הוא בדבר אי אספקת המוצר במועד.

11.9.   דמי המשלוח באתר זה אינם כוללים הובלה ליעד אשר אינו קבוע באפשרויות המשלוח בעת ביצוע ההזמנה ו/או ליעד מחוץ לגבולות ישראל. משלוח ליעד חריג ו/או לחו"ל יעשה בתיאום מראש על החברה ובתשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת ביצוע ההזמנה.   

12.  כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

13.  אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

14.  מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

15.  מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המשתמש ישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

16.  התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

17.  Bebest שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

18.  יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון.

 

19.  ביטול עסקה –

אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.

תנאי ביטול עסקה:

1.      ביטול הזמנה טרם אספקה - על בקשת הביטול/שינוי להיעשות בתוך 14 יום מיום ביצוע ההזמנה. יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות בטלפון 052-6930500 ולעדכן בדבר בקשת הביטול וכן לשלוח בקשה בכתב למייל Bebestn1@gmail.com.

2.      ביטול הזמנה לאחר אספקה – ביטול מוצר אשר הוזמן וסופק ללקוח יתאפשר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, בהתאם לסוג המוצר ובהתאם לקבוע בחוק הגנת הצרכן. 

3.      במקרה של ביטול הזמנה על המשתמש להחזיר את המוצר לכתובת שתימסר לו על ידי החברה תוך 14 ימים מיום הביטול, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ואין בו כל פגם, ובצרוף חשבונית מקור.

4.      ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.

5.      בביטול עסקה הלקוח יחויב בדמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה ו/או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם. ככל וביטול העסקה נעשה לאחר שההזמנה הועברה למשלוח יתווספו לדמי הביטול עלויות המשלוח, ובמקרים חריגים יכול ויתווספו לדמי המשלוח דמי טיפול, וזאת אך ורק במקרים ספציפיים וחריגים.  

6.      בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

§         מוצרים שמחירם במועד הרכישה הינו עד 50 ₪ (המחיר אינו כולל עלות משלוח ככל והייתה בעת הזמנת המוצר).

§         מוצרים שהורכבו ו/או הוזמנו במיוחד ללקוח בין אם במחסני החברה ו/או בבית הלקוח.

§         מוצרים פסידים.

§         מוצרים הניתנים להקלטה/שעתוק/שכפול שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי Bebest היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

בכל מקרה, בביטול עסקה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חויב. מסכום זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול כגון עלות משלוח המוצר. ההחזר יתבצע באותו אמצעי תשלום בו בוצעה ההזמנה.

הזמנה אשר מועד אספקתה נדחה בהתאם לבקשת המשתמש, מניין 14 הימים לביטול העסקה מתחיל ביום ביצוע ההזמנה.

החלפות – ב Bebest מותר גם להתחרט ולהחליף מוצר. החלפת מוצר תעשה בתיאום מראש עם מחלקת שירות לקוחות, תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, וזאת ככל והמוצר לא נפתח, לא נעשה בו שימוש והוא ארוז באריזותו המקורית ובצרוף חשבונית מקור. העלויות והאחריות למשלוח המוצר וקבלתו במועד על ידי Bebest היא של הלקוח.

שינוי הזמנה – יתאפשר ככל וההזמנה טרם הועברה למשלוח.

ביטול זכאות לביצוע עסקאותBebest שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§        מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,

§        גרימת נזק ו/או פגיעה באתר Bebest ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה,

§        ביצע מעשה בלתי חוקי או שותף למעשה שכזה,

§        קיים חוב ל Bebest ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד,

§        בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

20.           המוצרים שלנו-

המוצרים המוצגים באתר זה הינם ייחודיים ובאיכות מצוינת ובאחריות היצרן לתקינות מלאה של המוצר, שמתבצעת דרכינו בכפוך לתקנון זה.
המוצרים שלנו באחריות היצרן/ יבואן ובאמצעותינו בכפוך לתקנון זה וכל בעיה/ פגם/ שהתגלה בשוגג יטופל באמצעותנו וע"י היצרן/יבואן עצמו. 

אנו עושים מאמצים על מנת לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת, יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה, ולכן, מובהר בזאת כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

באם והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, אנו ניצור קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר נשלח אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. כמובן שמוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה לא תחויב ואם חויבה תזוכה במלואה.

לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי Bebest ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל.

היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמינה.

וכן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהופיעה למזמינה בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או בעליו, ו/או מי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.

21.           תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר Bebest ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה באמצעות האתר, הינכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

לקוח אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים וההורים לאמור בהסכמים

אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר, לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

22.           הגבלת אחריות

השרות באתר Bebest ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוחה ודרישותיה.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות Bebest תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

23.           מדיניות פרטיות

Bebest מקפידה על הפרטיות של מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

כאמור לעיל, משתמש הנרשם לאתר זה מסכים לקבלת דיוור ו/או חומר שיווק ופרסום מהחברה ו/או מבעלי האתר ו/או מי מטעמם.  

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלה בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

כל תוכן המשודר או מועלה לאתר הופך לרכושנו ואנו נהייה רשאים לשכפל, לפרסם, לגלות, לשדר להעלותו לאתר או להשתמש בכל צורה אחרת במידע זה, לכל מטרה שהיא.

24.           קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של Bebest בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר Bebest ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי Bebest יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. Bebest אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את Bebest בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם.

25.  סימנים מסחריים

המותג " Bebest", שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של Bebest ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

26.           הדין החל

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנת לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.

 

 

 

בניית אתרים 2all